Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darmowa bramka sms bez logowania

Kategoria: Internet, 26 lipiec 2011, 09:47, ilość odsłon: 9520

SMSy są aktualnie bardzo popularną formą komunikacji międzyludzkiej.

Usługa taka jednak kosztuje, a wielu użytkowników ciągle stara się znaleźć sposób na znaczne obniżenie kosztów wysyłania SMSów do znajomych. Z pomocą przychodzą darmowe bramki SMS bez logowania. Mimo, że aktualnie dość ciężko znaleźć taką poprawnie działającą bramkę, wciąż pozostaje to dość popularna forma wysyłania wiadomości zwłaszcza przez młodzież.
Pierwszą opcją, którą można zaproponować jest bramka znajdująca się na stronie: orange.pl. Jedynym zabezpieczeniem jest tzw. captcha, czyli obrazek, z którego użytkownik musi przepisać jakiś ciąg znaków w celu udowodnienia, że jest człowiekiem a nie botem. Oczywiście trzeba pamiętać, że osoba do której chcemy wysłać SMS z Internetu musi mieć w swoim telefonie włączoną opcję ich odbierania.
Na stronie operatora Plus można również znaleźć analogiczną bramkę, jednak obsługuje ona jedynie klientów sieci. Znajduje się pod adresem: w...1.plus.pl/bsm/. Tutaj również należy przepisać ciąg znaków z obrazka, żeby udowodnić, że nie jest się botem.
Bramka niepowiązana bezpośrednio z żadnym z operatorów to przykładowo w...bramkowo.pl/. Na stronie znajduje się co prawda kilka reklam, ale nie są one uciążliwe ani nachalne. Samo pole do wpisywania SMSa jest od razu widoczne i bardzo przejrzyste.
Kolejną alternatywą jest bramka: mojabramka.pl. Podobnie jak wyżej opisana, posiada na stronie reklamy, jednak nie odciągają one uwagi od głównej funkcjonalności. Całość jest dość przejrzysta i przyjazna użytkownikowi.
Jeszcze inną opcją jest w...bramka.votel.pl/. Strona jest dość przejrzysta i łatwo można odnaleźć miejsce do wpisania SMSa. Tak samo jak w poprzednich przypadkach, są reklamy ale nie zakłócają one wygody użytkownika.
Ostatnią propozycją jest sms.priv.pl. Strona ta jednak odstrasza ilością i nachalnością reklam. Co prawda można odnaleźć miejsce do wpisania wiadomości, jednak po kliknięciu przycisku „wyślij” prawie cały ekran zostaje zasłonięty przez reklamę.

Inne porady z tej kategorii:

  • Meta tagi

    Meta tagi mają dwa podstawowe zastosowania. Po pierwsze, służą do przekazania informacji o samym dokumencie lub nagłówków HTTP, jeżeli nie mogły one zostać wysłane w inny sposób.

  • Jak przyspieszyć transfer

    Czy transfer Internetu da się zwiększyć? Owszem, jest to możliwe, musimy jednak pamiętać, że i tak nie osiągnie on ilości większej, niż podawana przez dostawcę.

  • Jak usunąć historię przeglądanych stron?

    Chciałbyś usunąć historię przeglądanych stron, a nie wiesz jak tego dokonać? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem w którym pokażemy sposób na czyszczenie historii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Darmowa bramka sms bez logowania

dodał: ~m , 04.12.2011

lece wszystkie bramki oki czy dojdzie do miska mojego kochanego