Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Czym otworzyć pliki *.dda?

Kategoria: Pozostałe, 25 marzec 2009, 02:20, ilość odsłon: 8052

Krótki opis formatu *.dda. DDA (Direct Access Archive) to stosunkowo nowy format obrazu dysku, który został opracowany przez PowerISO Computing.

DDA (Direct Access Archive) to stosunkowo nowy format obrazu dysku, który został opracowany przez PowerISO Computing. Pozwala między innymi na kompresję i ochronę pliku hasłem.


Jak na razie jedynym programem, który obsługuje pliki *dda jest PowerIso. Warto przyjrzeć się mu bliżej ponieważ obsługuje wszystkie popularne pliki obrazów oraz pozwala na ich edycję. Może okazać się dobrym zamiennikiem dla innych wiodących aplikacji.


­poweriso_2

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest freeware?

    Przeglądając strony naszego wortalu można natknąć się nieraz na określenie „freeware”. Skąd wzięło się to słowo i co ono oznacza?

  • Synchronizacja danych – najczęstsze zastosowanie, przykłady

    Synchronizacja danych pomiędzy komputerami bądź komputerem a urządzeniami przenośnymi sprawia, że mamy na nich takie same pliki. Nie chodzi tu o przekopiowanie całych partycji czy też systemu, ale stworzenie specjalnego katalogu, w którym trzyma

  • Zlikwidowanie strzałek przy skrótach (Win XP)

    Porada dla tych, którzy chcą pozbyć się strzałek widniejących na ikonkach skrótów. Jeżeli uznamy, że "strzałki", które są dodawane do ikonek stworzonych przez nas skrótów są czymś zbędnym, możemy w łatwy sposób się ich pozbyć dzięk


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Czym otworzyć pliki *.dda?