Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
  • Czym otworzyć plik w formacie RMVB? Najlepszy Odtwarzacz RMVB, kodeki, player. Konwersja RMVB do avi
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Czym otworzyć plik w formacie RMVB? Najlepszy Odtwarzacz RMVB, kodeki, player. Konwersja RMVB do avi

Kategoria: Multimedia, 27 luty 2009, 11:25, ilość odsłon: 312968

Zobacz jak odtwarzać pliki w formacie RMVB, jak zmienić format na avi. Pliki w formacie RMVB (RealMedia Variable Bit Rate) to pliki które są zakodowane za pomocą takiego algorytmu jak pliki o rozszerzeniu .rm (RealMedia.

Co to jest format plików RMVB?
Pliki w formacie RMVB (RealMedia Variable Bit Rate) to pliki które są zakodowane za pomocą  takiego algorytmu jak pliki o rozszerzeniu .rm (RealMedia) jednakże mają możliwość przechowywania strumieni danych o zmiennej przepływności (VBR). Pliki zapisane w formacie RMVB mają rozszerzenie *.rmvb

Jak otworzyć pliki w formacie RMVB?
Do otwierania tych plików najlepiej używać jednego z programów: Real Alternative, Real Player.

Jak otworzyć film w formacie RMVB z napisami?

Film zapisany w formacie RMVB z napisami najlepiej oglądać za pomocą darmowego programu All Player

Jak zmienić format z pliku RMVB na AVI?
Aby zmienić format z rmvb na avi lub Xvid należy użyć do tego celu jeden z programów: Ultra RM Converter lub Any Video Converter


(Każdy z przedstawionych programów (poza Ultra RM Converter który jest na licencji Shareware) jest darmowy - po kliknięciu w nazwę programu można je pobrać na naszej stronie).

Inne porady z tej kategorii:

  • Odtwarzanie rmvb

    Co prawda pliki w formacie .rmvb nie są rzeczą, jaką spotykamy na co dzień, może jednak się zdarzyć, że poszukiwany przez nas w sieci klip wideo jest dostępny w tym właśnie formacie. Co robić w sytuacji, kiedy to nasz odtwarzacz nie chce go wy

  • Najlepszy program do odtwarzania muzyki

    Każdy internauta posiada zapewne spore zbiory plików muzycznych na swoim komputerze, a także wielu słucha muzyki z sieci oraz nadawania strumieniowego. Jaką aplikację wybrać, aby mieć maksymalny komfort słuchania?

  • Tło w programie PowerPoint – praktyczne porady

    Program PowerPoint służy do wykonywania prezentacji idealnych na szkolenia, do zareklamowania swoich produktów czy też po prostu stworzenia zbioru ciekawych rzeczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Czym otworzyć plik w formacie RMVB? Najlepszy Odtwarzacz RMVB, kodeki, player. Konwersja RMVB do avi

dodał: ~Marienka , 04.02.2010

Pliki rmvb najlepiej odtwarzać w Media Player Classic - działa bez najmniejszych problemów. I głos też jest ;)

dodał: ~endiz , 12.12.2009

prze szanownego właściciela aczkolwiek poczytałem chyba już wszystko oznajmiam, że ja tez mam ciszę w głośnikach :(

dodał: ~kajman , 15.06.2009

co je czemu mi glos nei dziala ? >

dodał: ~Robin , 17.04.2009

Uprzejmie informuję, aczkolwiek stanowczo sugeruje że należy podawać na podstawie jakiego źródła porada została napisana. Totalnie skopiowana porada.Jest na to odpowiedni paragraf.