Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Czym otwierać uszkodzone pliki multimedialne?

Kategoria: Multimedia, 27 luty 2009, 13:29, ilość odsłon: 7713

Porada dla tych, którzy posiadają uszkodzone pliki muzyczne lub filmowe, a chcieliby je otworzyć. Co zrobić jeżeli posiadamy na dysku uszkodzone lub niepełne (na przykład powstałe w wyniku działania takich aplikacji jak Emule) pliki multimedialne

Co zrobić jeżeli posiadamy na dysku uszkodzone lub niepełne (na przykład powstałe w wyniku działania takich aplikacji jak Emule) pliki multimedialne, a chwielibyśmy je otworzyć?


Z pomocą może przyjść nam darmowy odtwarzacz multimedialny VLC Media Player, który specjalizuje się w tego typu plikach. Na pewno nieraz spotkaliśmy się z sytuacją w której nasz na co dzień używany player odmówił otworzenia jakiegoś pliku z różnych powodów. Doświadczenie uczy, że VLC radzi sobie z tym zazwyczaj bez kłopotu. Oprócz tego pozwala na obsługę różnego rodzaju strumieni audio i video, oraz pozwala na otwieranie plików *.flv (czyli tych pobranych z popularnego serwisu YouTube).


­Inne porady z tej kategorii:

  • Darmowa grafika do użytku komercyjnego – skąd pobrać legalnie

    Wszyscy wiemy, że przy tworzeniu stron www niezbędnym elementem jest grafika. Niektóre firmy, które posiadają serwery z efektownymi zdjęciami, liczą sobie za nie bardzo wysokie sumy.

  • Video ts odtwarzanie

    Foldery VIDEO_TS możemy spotkać na płytach VCD, DVD, a także po przerzuceniu nagranego filmiku z aparatu cyfrowego lub też kamery wideo.

  • Co to jest iso?

    Format .iso jest to bardzo popularny, najczęściej spotykany format zapisu obrazów płyt. W zależności od ilości danych, jakie znajdowały się na oryginalnej płycie, może meić od kilku megabajtów do nawet kilku gigabajtów wielkości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Czym otwierać uszkodzone pliki multimedialne?

dodał: ~3gpp , 23.10.2016

VLC nie reaguje na uszkodzony plik 3gpp