Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Co zrobić żeby komputer sam uruchamiał się o okreslonej godzinie?

Kategoria: Sprzęt, 08 lipiec 2008, 21:51, ilość odsłon: 5553

Porada dla tych, którzy chcą żeby ich komputer nie tylko wyłączał się o określonej godzinie, ale również włączał. Istnieje wiele programów, które pozwalają na wyłączenia naszego komputera o określonej godzinie. Czy istnieje odwrotna mo

Istnieje wiele programów, które pozwalają na wyłączenia naszego komputera o określonej godzinie. Czy istnieje odwrotna możliwość?

Możemy to sprawdzić w naszym BIOSie. (żeby do niego wejść zazwyczaj nalezy wciskać DEL w czasie włączania komputera) Przykładowo jeżeli posiadamy AwardBIOS wchodzimy do menu Power Management Setup i wybieramy opcję WakeUp by Alarm gdzie możemy ustawić kiedy nasz komputer ma się uruchomić.

Inne porady z tej kategorii:

  • Najlepszy netbook-jaki wybrać?

    Na pytanie: jakie jest najlepszy netbook na świecie?, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Każdy użytkownik oczekuje od sprzętu czego innego – jeden chce, aby był dobry do programów biurowych, inny potrzebuje go do Internetu, jeszc

  • Temperatura procesora - jak obniżyć?

    Zastanawiasz się czy twój laptop czy pecet nie przegrzewa się za bardzo. Jeśli myślisz, że coś jest nie tak przeczytaj i dowiedz się jak temu zaradzić.

  • Jaki komputer stacjonarny?

    Komputer stacjonarny składa się z wielu elementów – poczynając od procesora, poprzez kartę dźwiękową, na obudowie kończąc. Jaki komputer stacjonarny kupić, aby korzystać w pełni z nowoczesnych technologii? Oto kilka porad.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Co zrobić żeby komputer sam uruchamiał się o okreslonej godzinie?