Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Co to jest WoW?

Kategoria: Internet, 01 sierpień 2011, 12:53, ilość odsłon: 859

Wędrując po sieci, można natknąć się na fanów Wow, czyli World of Warcraft. Co to jest WoW?

Jest to gra, osadzona w klimacie fantasy, w której przy pomocy odpowiedniego oprogramowania, zainstalowanego na komputerze, można grać na serwerach tej gry z innymi użytkownikami. Jak w większości gier tego typu, użytkownik tworzy swoją postać, a następnie kieruje ją po kolejnych planszach. Jest to gra MMORPG – czyli Massively Multiplayer Online Role Playing Game – gra RPG online z dużą ilością graczy.

Celem gracza jest doprowadzenie swojej postaci z poziomu zerowego do poziomu maksymalnego umiejętności, wykonując przy tym zadania, pokonując wrogów i mając wirtualne przygody. Poziom maksymalny wynosi, w zależności od wersji WoW, od 60 do 85. Ponieważ akcja osadzona jest w świecie fantasy, czerpiącym elementy ze średniowiecza, zatem zawiera część realiów znanych z przekazów historycznych, połączonych z elementami magii i walki. Nowa postać może pochodzić z jednej z ośmiu ras i z jednej z dziewięciu klas, od tego uzależniona jest dalsza ścieżka rozwoju postaci. Można nie wiedzieć, co to jest WoW, ale nie naprawdę trudno ignorować popularności tego zjawiska. Ponadto, decydując się na spojrzenie na World of Warcraft od strony technicznej, można podziwiać sposób, w jaki gra ta jest skonstruowana i wciąż rozwijana.

Zatem odpowiedź na pytanie, co to jest WoW, może brzmieć – jest to wyjątkowo popularna gra sieciowa przenosząca nas w rzeczywistość całkowicie inną od naszej.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak dodać zdjęcie na gg

    Ostatnio bardzo popularna innowacja wprowadzona do gadu, czyli zdjęcie lub avatar wyświetlający się koło twojego nazwiska. Dowiedz się jak je dodać, albo usunąć.

  • Jak zmienić hasło na gg?

    Wielu z nas dochodzi do momentu, w którym czujemy, iż trzeba zmienić hasło na gg. Zmiana hasła to rzecz powszechna.

  • Jak implementować PHP w HTML?

    Odpowiedź na pytanie, jak zaimplementować PHP w HTML sprowadza się właściwie do odpowiedzi na pytanie, jak zmusić serwer do czytania plików z rozszerzeniem ".html" jako pliki PHP i analizował je używając parsera PHP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Co to jest WoW?