Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Co to jest FM?

Kategoria: Pozostałe, 01 sierpień 2011, 12:49, ilość odsłon: 1422

Nie każdy ma możliwość grania w piłkę nożną w życiu realnym, a na pewno mało osób może być przedstawicielem swojej ulubionej drużyny piłkarskiej.

Football Manager umożliwia nam stanie się taką osobą. Czym dokładnie jest Football Manager? To gra, w której gracz wciela się w managera danej drużyny. Rozgrywanie meczy, tak jak to jest w przypadku gier piłkarskich nie będących managerami, nie stanowi sedna gry. Stanowią ją raczej możliwości transferu zawodników, planowania treningów i dbania o szeroko pojętą logistykę prowadzenia profesjonalnej drużyny piłkarskiej.

Manager prowadzi swoją drużynę i realizuje obrane cele. Może trenować swoich zawodników, prowadzić rozmowy z innymi managerami, poszukiwać i pertraktować z potencjalnymi piłkarzami swojego klubu. Co ciekawe, w grze tej położony jest duży akcent na charakter i zachowania innych managerów, żadna z postaci nie jest taka sama , nie jest również w stu procentach przewidywalna. Wszystkie postępy naszych zawodników, jak i całej drużyny, są nieustannie monitorowane i dają nam wskazówki odnośnie dalszych działań, a każda kolejna część serii jest ulepszana pod tym względem oraz aktualizowana (dostosowywana do realiów zmieniającego się z roku na rok świata piłki nożnej).

Seria Football Manager posiada przejrzystą oprawę graficzną, jak i dobrze dobraną muzykę. Zatem każda osoba, która chciałaby zabawić się w managera drużyny piłkarskiej, powinna dowiedzieć się, co to jest Football Manager (lub skrótowo: co to jest FM, gdyż na pewno będzie zadowolona z tego odkrycia.

Inne porady z tej kategorii:

  • Tuner dvb-t

    Komputer czy też laptop bardzo łatwo zmienić w odbiornik telewizyjny. W poprzednich poradach pokazywaliśmy, jak oglądać TV za darmo przez Inetrnet, natomiast w tej poradzimy, jak oglądać bez Internetu, ale z tunerem DVB-T.

  • Co to jest Apple?

    Kiedy rozmawiamy o komputerach, nie możemy pominąć odpowiedzi na pytanie, co to jest Apple. Znak nadgryzionego jabłuszka i białej obudowy jest rozpoznawalny na całym świecie.

  • Co to jest Nero?

    Jak przechowywać dane, które posiadamy jedynie w formacie cyfrowym? Technika bezustannie pracuje nad tym, abyśmy mogli przechowywać je na coraz mniejszych i coraz bardziej poręcznych nośnikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Co to jest FM?