Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Co to jest Ares?

Kategoria: Internet, 17 sierpień 2011, 13:21, ilość odsłon: 2800

Jeżeli chcemy pobrać z sieci internetowej pliki takie jak muzyka, filmy, gry, bądź oprogramowanie przy pomocy systemu p2p, możemy skorzystać z aplikacji / witryn typu eMule, z torrentów, ale też z programu Ares.

Co to jest Ares? Nazwany tak od greckiego boga wojny, jest programem, który umożliwia wysyłanie i pobieranie plików przy pomocy sieci p2p. Na tle innych programów do pobierania wyróżnia go fakt, że możemy obejrzeć próbkę tego, co chcemy ściągnąć przed pobraniem. Dzięki temu możemy rozwiać potencjalne wątpliwości, czy pobierany plik jest dokładnie taki, jaki chcemy aby był (między innymi poprzez weryfikacje zgodności nazwy pliku z jego rzeczywistą zawartością), względnie- czy nie jest zainfekowany wirusem. Interfejs tego programu jest bardzo prosty i intuicyjny. Dodatkowo, użytkownicy programu Ares posiadają funkcję czatu do komunikacji między sobą i ewentualnych pytań odnośnie plików. Program ten umożliwia także segregowanie plików według typu i rodzaju, czego nie posiada chociażby aplikacja eMule.

Żeby móc powiedzieć w pełni, co to jest Ares, musimy także dodać, iż jest to aplikacja na tyle lekka, że spokojnie może być instalowany na komputerach starszego typu – jest to program niewielki i nie obciążający procesora. Dodatkowo posiada jedne z najwyższych downloadów wśród systemów p2p. Dodatkową zaletą jest, iż jest to program darmowy, a aktualizacje pobierane są do niego na bieżąco. Podsumowując, Ares jest bardzo polecany i doceniony przez użytkowników, co zweryfikować może każdy na własną rękę, przeszukując fora poświęcone tej interesującej aplikacji.

Pobierz program Ares przez portal pobierz.pl
.

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest PHP?

    Co to jest PHP? Otóż PHP (Personal Home Page) to skryptowy język programowania (open source), który głównie służy tworzeniu stron internetowych.

  • Formatowanie tekstu w CSS

    W CSS dziedziczenie to jedna z podstawowych reguł. Kod HTML tworzy hierarchię, na której górze jest znacznik , a poniżej .

  • Jak zablokować dostęp do danej strony www?

    Prosty sposób na ograniczenie dostępu użytkowników naszego komputera do wybranych stron www. Jeżeli chcemy zablokować dostęp do danej strony www z naszego komputera możemy w tym celu posłużyć się bardzo prostą metodą, która bazuje na modyfi


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Co to jest Ares?