Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allegro aktywacja konta – ile trwa

Kategoria: Internet, 19 sierpień 2011, 08:31, ilość odsłon: 4527

Kiedy chcemy założyć konto na allegro w celu kupna i sprzedaży interesujących nas przedmiotów, musimy dokonać aktywacji konta.

Możemy dokonać tego na dwa sposoby. Szybka aktywacja konta Allegro polega na wpłacie na rachunek serwisu kwoty 1,01 zł, która jest zwracana użytkownikowi po 3 dniach od aktywacji. Taka wpłata umożliwia uwierzytelnienie wiarygodności nowego użytkownika, a poza tym aktywuje konto w przeciągu kilku godzin. Może się zdarzyć nieudana aktywacja, jeśli cokolwiek wzbudzi podejrzenie pracowników serwisu, przypadki takie należą do rzadkości. Aktywacja online odbywa się przez wejście w zakładkę dane konta->aktywacja konta, a następnie wybranie naszego banku, który obsługuje wpłaty online i dokonanie przelewu.

Drugim sposobem aktywacji konta Allegro jest podanie swoich danych, które wpisuje się w odpowiednie pola na naszym koncie i czekanie na list, wysłany bezpośrednio z serwisu w Poznaniu. W liście otrzymujemy kod aktywacyjny, który wpisujemy w specjalną rubrykę w polu aktywacja konta, znajdującym się w naszym panelu zarządzania. List wysłany jest do nas po weryfikacji danych i najczęściej musimy czekać na niego od 10 do 14 dni. Nie jest polecony, lecz zwyczajny i tempo dostarczenia go nam zelży jedynie od poczty. Najwygodniejszy dla nas sposób aktywacji konta wybieramy kierując się tempem, w jakim chcemy, aby nasze konto stało się w pełni aktywne i sprawne.

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Allegro aktywacja konta – ile trwa