Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Backup 2.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 2134

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spb Backup 2.0 - Mobile

Aplikacja Spb Backup dla mobile to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych naszych danych. Kopia bezpieczeństwa w Spb Backup na telefon jest tworzona w postaci samo rozpakowującego się archiwum. Dzięki temu Spb Backup na komorkę, umożliwia nam w prosty i szybki sposób przywrócić dane. Spb Backup, który za darmo nie jest osiągalny pozwala także na terminowe tworzenie kopii. Aplikacja Spb Backup w wersji po Polsku nie została jeszcze przygotowana. Narzędzie Spb Backup bez języka PL można pobrać ze strony producenta. Producent umożliwia przetestowanie programu przez określony czas a więc Spb Backup całkowicie za free nie jest dostępna. Jeżeli chcesz skorzystać z Spb Backup download należy kliknąć pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Spb Backup 2.0

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. 

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik, np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Pozostałe

  • PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 5.0/6)

    Narzędzie PIM Backup pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile to doskonała propozycja dla użytkowników, którym zależy na sporządzaniu dokładnej i regularnej kopii zapasowej swoich najważniejszych danych w Pocket PC.

  • PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 2003SE)

    Narzędzie PIM Backup pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile to doskonała propozycja dla użytkowników, którym zależy na sporządzaniu dokładnej i regularnej kopii zapasowej swoich najważniejszych danych w Pocket PC.

  • Airscanner Mobile Firewall 3.0

    Airscanner Mobile Firewall to aplikacja napisana pod platformy Windows Mobile w celu polepszenia naszego bezpieczeństwa w chwili kiedy nasz telefon łączy się z Internetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Backup 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe