Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 2003SE) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: FdcSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 170 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 341

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 2003SE) - Mobile

Narzędzie PIM Backup pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile to doskonała propozycja dla użytkowników, którym zależy  na sporządzaniu dokładnej i regularnej kopii zapasowej swoich najważniejszych danych w Pocket PC. Aplikacja PIM Backup może także okazać się szczególnie przydatna kiedy zamierzamy uaktualnić wersję software w naszym urządzeniu. Dzięki niej zrobimy szybką kopię kontaktów, wiadomości sms, zadań i spotkań w kalendarzu, spisów połączeń, notatek itp. Producent umożliwił nam korzystanie z aplikacji PIM Backup całkowicie za free. Niestety PIM Backup w języku PL nie występuje, jednak program jest na tyle prosty, że nie powinno sprawić to nikomu problemu. PIM Backup download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.


Podobne Pozostałe

  • PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 5.0/6)

    Narzędzie PIM Backup pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile to doskonała propozycja dla użytkowników, którym zależy na sporządzaniu dokładnej i regularnej kopii zapasowej swoich najważniejszych danych w Pocket PC.

  • Spb Backup 2.0

    Aplikacja Spb Backup dla mobile to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych naszych danych. Kopia bezpieczeństwa w Spb Backup na telefon jest tworzona w postaci samo rozpakowującego się archiwum.

  • Airscanner Mobile Firewall 3.0

    Airscanner Mobile Firewall to aplikacja napisana pod platformy Windows Mobile w celu polepszenia naszego bezpieczeństwa w chwili kiedy nasz telefon łączy się z Internetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 2003SE) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe