Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Airscanner Mobile Firewall 3.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Airscanner
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 840 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 354

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Airscanner Mobile Firewall 3.0 - Mobile

Airscanner Mobile Firewall to aplikacja napisana pod platformy Windows Mobile w celu polepszenia naszego bezpieczeństwa w chwili kiedy nasz telefon łączy się z Internetem. Airscanner Mobile to mobilny odpowiednik popularnej zapory sieciowej znanej z komputerów PC. Narzędzie filtruje ruch przychodzący oraz wychodzący co w efekcie zapewnia bezpieczeństwo przy korzystaniu z transmisji danych na naszych urządzeniach przenośnych. Airscanner Mobile w wersji PL niestety nie występuje. Co więcej aplikacja zapisuje logi z wszelkich zdarzeń do dziennika, ma również możliwość podglądu otwartych portów i włączonych programów. Licencja Airscanner Mobile to nie freeware, producent udostępnia wersję próbną. Aby skorzystać z Airscanner Mobile download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Pozostałe

  • PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 2003SE)

    Narzędzie PIM Backup pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile to doskonała propozycja dla użytkowników, którym zależy na sporządzaniu dokładnej i regularnej kopii zapasowej swoich najważniejszych danych w Pocket PC.

  • Spb Backup 2.0

    Aplikacja Spb Backup dla mobile to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych naszych danych. Kopia bezpieczeństwa w Spb Backup na telefon jest tworzona w postaci samo rozpakowującego się archiwum.

  • PIM Backup 2.8 (Windows Mobile 5.0/6)

    Narzędzie PIM Backup pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile to doskonała propozycja dla użytkowników, którym zależy na sporządzaniu dokładnej i regularnej kopii zapasowej swoich najważniejszych danych w Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Airscanner Mobile Firewall 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe