Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SplashID for Smartphone 4.15 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Splash Data
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 175

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SplashID for Smartphone 4.15 - Mobile

Program SplashID to doskonałe narzędzie stworzone na potrzeby platform Windows Mobile do zarządzania wszelkimi, poufnymi informacjami w telefonie. SplashID pozwala na bezpieczne przechowywanie ważnych informacji, których nie chcielibyśmy prezentować osobom trzecim. SplashID umożliwia gromadzenie takich danych jak numery kont, kart kredytowych, piny, hasła do kont bankowych, hasła do stron internetowych, telekody bankowe i inne. Wszystko zabezpieczone jest jednym silnym hasłem uprzednio przez nas ustalonym w formie 256 bitowego klucza Blowfish. SplashID w wersji PL niestety nie występuje. Producent umożliwia instalacje wersji Trial zatem SplashID całkowicie za free nie jest dostępny. Aby przekonać się o jego możliwościach użyj opcji SplashID download klikając pobierz poniżej.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Best Safe version 2.00 S60 3rd edition

  Program jest przydatnym narzędziem służącym do bezpiecznego przechowywania ważnych informacji takich jak numery kont bankowych, kart kredytowych, czy hasła.

 • Safe Deposit Box 1.03 S60 Touchscreen

  Safe Deposit Box to funkcjonalne i skuteczne narzędzie dzięki, któremu wszelkie informacje, dane lub pliki będą należycie zabezpieczone. Już nie musisz się obawiać, że twoja poufna zawartość telefonu zostanie ujawniona przez nie powołane osoby.

 • Backy 1.0 Pocket PC

  Backy jest prostym narzędziem służącym do tworzenia kopii zapasowej naszych danych na telefonach wyposażonych w system Windows Mobile.

 • MobiInfoSafe (Android) 1.0.4

  MobiInfoSafe jest prostą aplikacją, która umożliwia Użytkownikowi zabezpieczenie swoich zdjęć, nagrań audio, filmów na telefonie z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SplashID for Smartphone 4.15 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ