Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SplashID for Pocket PC 4.1 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Splash Data
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 202

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SplashID for Pocket PC 4.1 - Mobile

Program SplashID to doskonałe narzędzie stworzone na potrzeby platform Windows Mobile do zarządzania wszelkimi, poufnymi informacjami w telefonie. SplashID pozwala na bezpieczne przechowywanie ważnych informacji, których nie chcielibyśmy prezentować osobom trzecim. SplashID umożliwia gromadzenie takich danych jak numery kont, kart kredytowych, piny, hasła do kont bankowych, hasła do stron internetowych, telekody bankowe i inne. Wszystko zabezpieczone jest jednym silnym hasłem uprzednio przez nas ustalonym w formie 256 bitowego klucza Blowfish. SplashID w wersji PL niestety nie występuje. Producent umożliwia instalacje wersji Trial zatem SplashID całkowicie za free nie jest dostępny. Aby przekonać się o jego możliwościach użyj opcji SplashID download klikając pobierz poniżej.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Handy Safe Windows Mobile PPC

  Aplikacja Handy Safe napisana pod systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony i zabezpieczenia poufnych danych.

 • PhoneKlone 0.503

  PhoneKlone to prosta aplikacja, która pozwala przechowywać ważne dane z twojego telefonu na bezpiecznym serwerze w internecie.

 • Safe Deposit Box 1.03 S60 Touchscreen

  Safe Deposit Box to funkcjonalne i skuteczne narzędzie dzięki, któremu wszelkie informacje, dane lub pliki będą należycie zabezpieczone. Już nie musisz się obawiać, że twoja poufna zawartość telefonu zostanie ujawniona przez nie powołane osoby.

 • SecuBox 1.4.2 (Windows Mobile)

  SecuBox to program, który zadba o bezpieczeństwo naszych danych na najwyższym poziomie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SplashID for Pocket PC 4.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ