Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Wallet 1.5.1 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Spb Software House
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 10.9 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 651

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spb Wallet 1.5.1 - Mobile

Spb Wallet to aplikacja napisana pod systemy Windows Mobile, która umożliwi nam skuteczne przechowywanie poufnych danych w naszym telefonie. Wprowadzone do programu dane ułatwiają wcześniej przygotowane szablony, wystarczy wybrać konkretny profil wprowadzenia danych a następnie zabezpieczyć wszystko jednym silnym hasłem do ochrony danych. Spb Wallet w języku PL na chwile obecną jeszcze nie jest osiągalny. Zapisane dane możemy łatwo zsynchronizować z komputerem PC. Program jest na licencji Trial a więc Spb Wallet całkowicie za free nie jest dostępny. Aby skorzystać z Spb Wallet download kliknij pobierz poniżej a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Handy Safe for Series 60 3rd Edition 5.09

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • Best Safe version 2.01 Series 80

  Program jest przydatnym narzędziem służącym do bezpiecznego przechowywania ważnych informacji takich jak numery kont bankowych, kart kredytowych, czy hasła.

 • Skb SMS Manager and Hider

  Skb SMS Manager to praktyczna aplikacja, która pozwoli nam na zarządzanie wiadomościami w Pocket PC. Dzięki Skb SMS Manager możemy w łatwy sposób zablokować dostęp do wybranych przez nas wiadomości odebranych, wysłanych czy konkretnych listów.

 • AlarmsPINs 1.0

  Narzędzie AlarmsPINs stworzone na potrzeby platform Windows Mobile przez znanego programistę Vincenta Collure to skuteczne rozwiązanie dla osób zapominalskich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Wallet 1.5.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ