Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skb SMS Manager and Hider - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Skb Software Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 154

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Skb SMS Manager and Hider - Mobile

         Skb SMS Manager to praktyczna aplikacja, która pozwoli nam na zarządzanie wiadomościami w Pocket PC. Dzięki Skb SMS Manager możemy w łatwy sposób zablokować dostęp do wybranych przez nas wiadomości odebranych, wysłanych czy konkretnych listów.

Aplikacja tworzy wirtualną skrzynkę, do której wrzucamy wszystkie nasze poufne listy. Dostęp do skrzynki chroniony jest hasłem. Wiadomości możemy za pomocą jednej opcji odblokować, istnieje także funkcja na wypadek, gdybyśmy zapomnieli hasła.
Jest to wersja Trial, tak więc jeżeli chcesz używać Skb SMS Manager za free należy wykupić licencję

. Menu Skb SMS Manager nie jest po Polsku. Aby ściągnąć Skb SMS Manager użyj opcji download i za darmo pobierz plik
instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Bezpieczeństwo danych.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • FotoStop 1.0

  FotoStop to program stworzony na potrzeby ochrony twoich zdjęć na platformę Android. Dzięki aplikacji FotoStop zdjęcia możesz w prosty sposób organizować, przeglądać oraz wyszukiwać.

 • F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0

  F-Secure Anti-Theft for Mobile to sprytne narzędzie znanego producenta, które pozwala na skuteczne zablokowanie dostępu do ważnych danych w telefonie w przypadku jego zagubienia lub kradzieży.

 • Advanced Device Locks Symbian S60 2nd Edition

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.

 • SecuBox 1.4.2 (Windows Mobile)

  SecuBox to program, który zadba o bezpieczeństwo naszych danych na najwyższym poziomie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skb SMS Manager and Hider - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ