Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skb File Hider - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Skb Software Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 3,2 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 162

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Skb File Hider - Mobile

          Skb File Hider to kolejna aplikacja z Rodziny SKB, która tym razem została zaprojektowana do zarządzania plikami w Pocket PC. Dzięki Skb File Hider możemy w łatwy sposób zablokować dostęp do wybranych przez nas folderów i plików, zdjęć czy filmów wideo.

Aplikacja tworzy wirtualną przestrzeń, do której wrzucamy wszystkie nasze poufne pliki. Dostęp do przestrzeni chroniony jest hasłem. Pliki możemy za pomocą jednej opcji odblokować, istnieje także funkcja na wypadek, gdybyśmy zapomnieli hasła.
Jest to wersja Trial, tak więc jeżeli chcesz używać Skb File Hider za free należy wykupić licencję. Menu Skb File Hider nie jest po Polsku. Aby ściągnąć Skb File Hider użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Bezpieczeństwo danych

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Advanced Device Locks PRO Symbian S60 3rd edition

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian.

 • Best Crypto version 1.00 UIQ3

  Program służący do zabezpieczenia ważnych danych takich jak kontakty, zdjęcia notatki, filmy etc. Aby uzyskać dostęp do danego pliku należy podać zdefiniowane uprzednio hasło.

 • SPB Wallet 2.0

  Najnowsza wersja SPB Wallet 2.0 dla użytkowników systemu Symbian.

 • Safe Deposit Box 1.03 S60v2

  Safe Deposit Box to funkcjonalne i skuteczne narzędzie dzięki, któremu wszelkie informacje, dane lub pliki będą należycie zabezpieczone. Już nie musisz się obawiać, że twoja poufna zawartość telefonu zostanie ujawniona przez nie powołane osoby.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skb File Hider - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ