Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SIM Manager 1.4.36.365 (for WM) - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: NiTroGen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 147 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 254

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SIM Manager 1.4.36.365 (for WM) - Mobile

              SIM Manager to świetna aplikacja wspomagająca zarządzanie pamięcią karty SIM w telefonie, która szczególnie zainteresuje osoby pracujące na kilku simach wymieniająca je dosyć często.

Stworzone na Windows mobile narzędzie pozwala na prosty transfer kontaktów zarówno z karty sim na telefon jak i z telefonu na kartę, usuwanie kontaktów a także tworzenie kopii bezpieczeństwa. Menu programu SIM Manager nie jest po Polsku. Aplikacja SIM Manager jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z SIM Manager użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Bezpieczeństwo danych znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Handy Safe UIQ 4.0

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • kAmMa's BackupSMS 0.8

  kAmMa's BackupSMS jak sama nazwa wskazuje to aplikacja zaprojektowana na platformy Android z myślą o bezpiecznej kopii twoich smsów.

 • SecuBox 1.4.2 (Windows Mobile)

  SecuBox to program, który zadba o bezpieczeństwo naszych danych na najwyższym poziomie.

 • Advanced Device Locks PRO Symbian S60 3rd edition

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SIM Manager 1.4.36.365 (for WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ