Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mSafe 4.1.2 (WM) - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: MotionApps
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.06.2010
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 115

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mSafe 4.1.2 (WM) - Mobile

         mSafe to proste narzędzie, które dba o kwestie związane z bezpieczeństwem naszych danych.

W momencie kiedy nasz telefon zostanie skradziony czy zagubiony mamy możliwość zdalnego zablokowania urządzenia a nawet całkowitego usunięcia danych z pamięci wewnętrznej oraz karty.Zapobiega to dostaniu się informacji w nie powołane ręce. Do puki telefon znajduje się w zasięgu dzięki tej aplikacji mamy nad kontrolę nad jego pamięcią.
Menu mSafe  nie jest po Polsku. Producent udostępnia wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z mSafe za free należy wykupić licencję.

Aby wypróbować możliwości aplikacji mSafe kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Bezpieczeństwo danych znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Handy Safe UIQ3 2.08

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0

  F-Secure Anti-Theft for Mobile to sprytne narzędzie znanego producenta, które pozwala na skuteczne zablokowanie dostępu do ważnych danych w telefonie w przypadku jego zagubienia lub kradzieży.

 • Backy 1.0 Pocket PC

  Backy jest prostym narzędziem służącym do tworzenia kopii zapasowej naszych danych na telefonach wyposażonych w system Windows Mobile.

 • Best Crypto version 2.00 S60 3rd edition

  Program służący do zabezpieczenia ważnych danych takich jak kontakty, zdjęcia notatki, filmy etc. Aby uzyskać dostęp do danego pliku należy podać zdefiniowane uprzednio hasło.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mSafe 4.1.2 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ