Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Safe Windows Mobile Smartphone - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 338

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Safe Windows Mobile Smartphone - Mobile

Aplikacja Handy Safe napisana pod systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony i zabezpieczenia poufnych danych. Zdecydowaną zaletą programu jest to, że wszystkie nasze dane, materiały, informacje, hasła, piny generalnie dane do których nie chcielibyśmy aby ktokolwiek miał dostęp są zabezpieczone jednym silnym hasłem. Co więcej Handy Safe pozwala na inteligentne sortowanie danych tak aby ich przeglądanie było łatwe i przyjemne. Handy Safe w języku PL na chwile obecną jeszcze nie jest osiągalna. Dane możemy łatwo zsynchronizować z komputerem PC. Program jest na licencji Shareware a więc Handy Safe całkowicie za free nie jest dostępny. Aby skorzystać z Handy Safe download kliknij pobierz poniżej.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Psiloc Secure Storage Symbian S80 1.40

  Psiloc Secure Storage to aplikacja, która bezpiecznie przechowuje poufne pliki i foldery.

 • Best Safe version 2.01 Series 80

  Program jest przydatnym narzędziem służącym do bezpiecznego przechowywania ważnych informacji takich jak numery kont bankowych, kart kredytowych, czy hasła.

 • MobileKnox (Android) 2.1.0

  MobileKnox to rozbudowany menadżer haseł posiadający wiele ciekawych rozwiązań. Aplikacja działa na systemach Android 2.1 i nowszych.

 • SIM Manager 1.4.36.365 (for WM)

  SIM Manager to świetna aplikacja wspomagająca zarządzanie pamięcią karty SIM w telefonie, która szczególnie zainteresuje osoby pracujące na kilku simach wymieniająca je dosyć często.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Safe Windows Mobile Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ