Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dashwire 2.0.0.354 (WM) - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Dashwire
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 322 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 116

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dashwire 2.0.0.354 (WM) - Mobile

            Dashwire to kompleksowy program służący do wykonywania kopii zapasowej wszystkich danych na telefonie z systemem Windows Mobile.

Za jej główną zaletę można uznać szerokie możliwości tworzenia kopii bezpieczeństwa. Skopiować można przeróżne dane, rejestry połączeń, kontakty, zakładki, zapisane pliki multimedialne, wiadomości sms, dzwonki itp. Obszerne kopie niemal całego systemu pozwalają w razie jego awarii szybko powrócić dane do poprzedniego stanu. Aplikacja Dashwire jest za free, producent nie nakłada, żadnych opłat ani ograniczeń na program. Menu aplikacji Dashwire nie jest po Polsku.

Aby wypróbować możliwości aplikacji Dashwire kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Bezpieczeństwo danych znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Safe Deposit Box 1.03 S60 Touchscreen

  Safe Deposit Box to funkcjonalne i skuteczne narzędzie dzięki, któremu wszelkie informacje, dane lub pliki będą należycie zabezpieczone. Już nie musisz się obawiać, że twoja poufna zawartość telefonu zostanie ujawniona przez nie powołane osoby.

 • SPB Wallet 2.0

  Najnowsza wersja SPB Wallet 2.0 dla użytkowników systemu Symbian.

 • Spb Wallet 1.5.1

  Spb Wallet to aplikacja napisana pod systemy Windows Mobile, która umożliwi nam skuteczne przechowywanie poufnych danych w naszym telefonie.

 • Safe Deposit Box 1.03 S60v2

  Safe Deposit Box to funkcjonalne i skuteczne narzędzie dzięki, któremu wszelkie informacje, dane lub pliki będą należycie zabezpieczone. Już nie musisz się obawiać, że twoja poufna zawartość telefonu zostanie ujawniona przez nie powołane osoby.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dashwire 2.0.0.354 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ