Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Backy 1.0 Pocket PC - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: PontiSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.02.2011
Rozmiar: 727 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 110

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Backy 1.0 Pocket PC - Mobile

Backy jest prostym narzędziem służącym do tworzenia kopii zapasowej naszych danych na telefonach wyposażonych w system Windows Mobile. Poza możliwością utworzenia kopii bezpieczeństwa pozwala także tworzyć projekty dostosowujące listę plików do skopiowania. Bez problemu użytkownik może także ustawić harmonogram tworzenia takich kopii dzięki czemu aplikacja będzie to robiła za nas automatycznie. Niestety prezentowana wersja programu to 7 dniowy Trial, tak więc aby korzystać z niego w pełni - należy wykupić niezbędną licencję.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Handy Safe for Series 60 2nd Edition 5.09

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • Advanced Device Locks Symbian S60 Touchscreen

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.

 • Advanced Device Locks Symbian S60 2nd Edition

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.

 • SplashID for Smartphone 4.15

  Program SplashID to doskonałe narzędzie stworzone na potrzeby platform Windows Mobile do zarządzania wszelkimi, poufnymi informacjami w telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Backy 1.0 Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ