Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlarmsPINs 1.0 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 32 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 445

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AlarmsPINs 1.0 - Mobile


Narzędzie AlarmsPINs stworzone na potrzeby platform Windows Mobile przez znanego programistę Vincenta Collure to skuteczne rozwiązanie dla osób zapominalskich. AlarmsPINs pozwala w prosty sposób na przechowywanie poufnych danych takich jak hasła czy Piny w pamięci naszego telefonu. Należy wspomnieć, że aby uzyskać dostęp do tego menadżera haseł trzeba ustawić w programie jedno, ogólne hasło dostępu. Nie trzeba natomiast wspominać, że główne hasło należy koniecznie gdzieś zapisać ponieważ odzyskanie tego hasła w przypadku zagubienia jest wręcz nie możliwe. AlarmsPINs w języku PL jak na razie nie jest dostępny. Jednak AlarmsPINs jest całkowicie free, zatem możesz korzystać z niego bez żadnych opłat. Aby skorzystać z AlarmsPINs download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • SplashID for Pocket PC 4.1

  Program SplashID to doskonałe narzędzie stworzone na potrzeby platform Windows Mobile do zarządzania wszelkimi, poufnymi informacjami w telefonie.

 • Dashwire 2.0.0.354 (WM)

  Dashwire to kompleksowy program służący do wykonywania kopii zapasowej wszystkich danych na telefonie z systemem Windows Mobile.

 • mSafe 4.1.2 (WM)

  mSafe to proste narzędzie, które dba o kwestie związane z bezpieczeństwem naszych danych.

 • Handy Safe Series 80

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlarmsPINs 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ