Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SPB Wallet 2.0 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: SPB SoftwareHouse
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 15.8 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 478

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SPB Wallet 2.0 - Mobile

Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu do zabezpieczania SPB Wallet - SPB Wallet 2.0 - w założeniu ma spełniać te same funkcje co znakomity poprzednik, z tym że w jeszcze bardziej dopracowany i bezpieczniejszy sposób. Twórcy poprzedniej wersji  programu (SPB Wallet 1.5.1), firma SPB SoftwareHouse, ponownie za swój główny cel postawiła bezpieczeństwo danych (przede wszystkim najważniejszych z punktu widzenia użytkownika jak numery kard kredytowych, kont bankowych, popularnych PINów czy prywatnych haseł i loginów) przy zachowaniu ich dostępności - do tego celu ma służyc przede wszystkim mechanizm silnego klucza zabezpieczającego dane (256-bitowe szyfrowanie AES). Aby uprzyjemnić użytkowanie tego doskonałego programu twórcy poszeżyli gamę dostępnych szablonów kart aż do 7000 tysięcy! Opcja synchronizacji z komputerem oraz generatora haseł to kolejne elementy wpływające na wysoką funkcjonalność tej aplikacji. Tylko na stronie pobierz.pl znajdują się bezpłatnie do pobrania wersje SPB Wallet 2.0 dla innych niz Windows Mobile platform:

 - SPB Wallet 2.0 dla systemu Symbian

 - SPB Wallet 2.0 dla Iphone


Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SplashID for Symbian S60 3rd Edition 3.33

  Program przeznaczony do bezpiecznego przechowywania ważnych poufnych informacji takich jak numery kont, kart kredytowych czy haseł.

 • Best Crypto version 1.00 UIQ3

  Program służący do zabezpieczenia ważnych danych takich jak kontakty, zdjęcia notatki, filmy etc. Aby uzyskać dostęp do danego pliku należy podać zdefiniowane uprzednio hasło.

 • Skb SMS Manager and Hider

  Skb SMS Manager to praktyczna aplikacja, która pozwoli nam na zarządzanie wiadomościami w Pocket PC. Dzięki Skb SMS Manager możemy w łatwy sposób zablokować dostęp do wybranych przez nas wiadomości odebranych, wysłanych czy konkretnych listów.

 • kAmMa's BackupSMS 0.8

  kAmMa's BackupSMS jak sama nazwa wskazuje to aplikacja zaprojektowana na platformy Android z myślą o bezpiecznej kopii twoich smsów.

 • F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0 - 2.2 Froyo

  F-Secure Anti-Theft for Mobile to sprytne narzędzie znanego producenta, które pozwala na skuteczne zablokowanie dostępu do ważnych danych w telefonie w przypadku jego zagubienia lub kradzieży.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SPB Wallet 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ