Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spybot - Search & Destroy for Smartphones - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: PepiMK Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 904 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 973

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spybot - Search & Destroy for Smartphones - Mobile

Spybot - Search & Destroy jest dość popularnym w wąskim gronie użytkowników programem zabezpieczającym nasze dane przed działaniem szkodliwych treści. Jest to doskonała i niebywale wszechstronnie funkcjonalna aplikacja, która zapewni nam ochronę nie tylko przed wirusami ale także coraz częściej pojawiającymi się w świecie Internetu rozmaitymi robakami, plikami spyware, Adware, keyloggerami itp.  Pierwotne program został stworzony na potrzeby komputerów PC, jednak w końcu doczekał się i wersji mobilnej. A więc opisywany tutaj Spybot - Search & Destroy mobile jest odpowiednikiem w\w wersji programu zabezpieczającego dla PC na urządzenia przenośne pracujące pod kontrolą systemu Windows Mobile. Spybot - Search & Destroy dla Windows Mobile stanowi zatem doskonałe rozwiązanie skutecznego zabezpieczenia naszych danych przed uszkodzeniem lub kradzieżą na skutek instalacji często szkodliwego oprogramowania o którego działaniu najprościej w świecie sami nie jesteśmy świadomi. Spybot - Search & Destroy na telefon pozwala przełączać się pomiędzy aktualnym skanowaniem a opcjami programu. Jak się okazuje Spybot - Search & Destroy na komórkę umożliwia także skanowanie w tle. Często przesyłając pliki czy synchronizując dane pomiędzy telefonami, urządzeniami mobilnymi czy choćby komputerami PC za pomocą połączenia bluetooth nie zdajemy sobie sprawy, że takie działania mogą narazić nasze cenne dane na ich uszkodzenie a w najgorszym przypadku na utratę. Dzięki Spybot - Search & Destroy na szczęście za darmo pozbędziemy się tych obaw. Spybot - Search & Destroy w wersji po Polsku niestety nie jest przetłumaczony jednak aplikacja jest na tyle prosta, że nie powinno to sprawić nikomu problemu. Spybot - Search & Destroy bez PL dodatkowo jest w większości zautomatyzowany więc nie wymaga od nas jakiejś mocnej ingerencji. Spybot - Search & Destroy jest do pobrania na stronie producenta. Należy pamiętać, że Spybot - Search & Destroy jest całkowicie free co oznacza, że korzystanie z niego nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami. Spybot - Search & Destroy pobierz już teraz na naszej stronie bądź na stronie producenta. Aby skorzystać z opcji Spybot - Search & Destroy free download należy kliknąć przycisk pobierz poniżej.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Spybot - Search & Destroy for Smartphones

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy Spybot - Search & Destroy download czyli pobrany plik, np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spybot - Search & Destroy for Smartphones - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ