Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMobile VirusGuard Smartphone - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: SMobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 403 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 160

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMobile VirusGuard Smartphone - Mobile

       Smobile VirusGuard to skuteczny program antywirusowy zapewniający kompleksową ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem. Aplikacja działa na Smartfonach z Windows Mobile. 

Smobile VirusGuard  działa w tle i skanuje wszystkie pliki wychodzące oraz przychodzące niezależnie czy zostały przesłane przez bluetooth, IrDA czy też pakietową transmisję danych. Skanowana jest nie tylko pamięć wewnętrzna ale również masowa. Producent nie udostępnia programu Smobile VirusGuard  za free. Niestety antywirus Smobile VirusGuard po Polsku nie występuje.

Aby skorzystać z aplikacji Smobile VirusGuard kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Antywirusy znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMobile VirusGuard Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ