Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

McAfee VirusScan Mobile 1.20 - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: McAfee
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 992 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC
Liczba pobrań: 650

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis McAfee VirusScan Mobile 1.20 - Mobile

Aplikacja McAfee Mobile Antywirus to kolejna propozycja z serii programów do ochrony naszych urządzeń przenośnych  pracujących na platformach Windows Mobile. Aplikacja McAfee dla Mobile skutecznie zabezpiecza nasze Pocket PC przed działaniem szkodliwych robaków, wirusów, trojanów itp. złośliwego oprogramowania. Program kontroluje pakiety danych poruszające się od i do sieci. W McAfee Mobile w wersji free niestety nie dostępnej, znajdziemy także mnóstwo funkcji odnoszących się do skanowania samego systemu. Antywirus ten szczególnie polecamy osobom, które posiadają wykupiony abonament na „stałe połączenie mobilne” z Internetem w telefonie ponieważ w takim wypadku ryzyko znacznie wzrasta. McAfee dla Mobile download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz aby ściągnąć plik instalacyjny.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: McAfee VirusScan Mobile 1.20 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ