Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Anti-Virus Mobile 6.0.0.52 Pocket PC 2003 - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: Kaspersky Lab
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 729 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 1680

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kaspersky Anti-Virus Mobile 6.0.0.52 Pocket PC 2003 - Mobile

Kaspersky Anti-Virus Mobile jest wygodnym i skutecznym rozwiązaniem zapewniającym ochronę smartfonów przed szkodliwym oprogramowaniem.Wirusy, robaki i trojany wychodzą poza świat komputerów. Wraz ze wzrostem popularności smartfonów i komunikatorów (będących małymi komputerami) szkodliwe programy atakujące urządzenia przenośne stają się coraz powszechniejsze.Podczas tworzenia programu Kaspersky Anti-Virus Mobile eksperci z Kaspersky Lab wykorzystali wszystkie najnowocześniejsze technologie pozwalające na zapewnienie ochrony przed zagrożeniami. Rozwiązanie oferuje efektywną ochronę smartfonu i poufnych danych. Funkcje jakie znajdziemy to m.in. Skanowanie na żądanie, ochrona w czasie rzeczywistym, terminarz skanowania, moduł antyspamowy (dla wiadomości SMS/EMS/MMS), automatyczna aktualizacja. Program udostępniony w wersji testowej - pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania programu. Aby aktywować okres testowy należy użyć następującego kodu aktywacyjnego AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Antywirusy

 • exoVirusStop 1.0

  exoVirusStop – jest programem antywirusowym opracowanym przez firmę exoSyphen.

 • Symantec Mobile Security for Symbian Series 60

  Symantec Mobile Security to program do ochrony telefonów komórkowych z systemem Symbian S60.

 • Flexilis Mobile Security with Antivirus

 • Kaspersky Mobile Security 8.0

  Kaspersky Mobile zaprojektowany na Windows Mobile to odpowiednik popularnego i znanego programy Antywirusowego, który jest używany na komputerach PC. Urządzenia mobilne stają się coraz popularniejsze, umożliwiają dostęp do Internetu oraz instalację wszelkich programów – wszystkie te źródła są potencjalnym zagrożeniem dla urządzenia dlatego Kaspersky Mobile na telefon pomaga się przed tym uchronić.

 • Kaspersky Mobile Security 9.0.0.48 (WM) PL

  Kaspersky Mobile zaprojektowany na Windows Mobile to odpowiednik popularnego i znanego programy Antywirusowego, który jest używany na komputerach PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Anti-Virus Mobile 6.0.0.52 Pocket PC 2003 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ