Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flexilis Mobile Security with Antivirus - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: Lookout mobile security
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.10.2010
Rozmiar: 595 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 627

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flexilis Mobile Security with Antivirus - Mobile

Flexilis Mobile Security na systemy Windows Mobile to nowa aplikacja, która zadba jeszcze bardziej troskliwie o nasze bezpieczeństwo podczas wymiany danych z sieci Internet czy z innymi źródłami. Postęp dzisiejszej techniki sprawia, że telefony i urządzenia mobilne są już niczym mini komputery PC i podobnie jak one są podatne na wiele rodzajów zagrożeń płynących z używania szkodliwego oprogramowania. Działanie aplikacji nie ogranicza się tylko do skanowania i usuwania szkodliwych plików, program dzięki wbudowanemu firewallowi potrafi także skutecznie filtrować ruch sieciowy dzięki czemu ochrona przed wirusami staje się jeszcze bardziej usprawniona. Producent zdecydował się udostępnić Flexilis Mobile Security użytkownikom mobilnych okienek całkowicie za darmo. Aby zainstalować aplikację kliknij pobierz i skorzystaj z instrukcji znajdującej się poniżej. PORADNIK INSTALACJI: Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flexilis Mobile Security with Antivirus - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ