Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Mobile Security 6.2 (5/6 pocket pc) - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2010
Rozmiar: 2,62 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 136

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Mobile Security 6.2 (5/6 pocket pc) - Mobile


      Popularny na komputery PC program Antywirusowy F-Secure Mobile teraz dostępny na Windows Mobile. F-Secure Mobile Antywirus na urządzenia mobilne to kompletne narzędzie zapewniające ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem.

Ten Antywirus na telefon oprócz standardowych funkcji skanowania i kontrolowania obecnie uruchomionych procesów posiada także różne zabezpieczenia przed kradzieżą poufnych danych z telefonu. F-Secure Mobile dla mobile potrafi kontrolować nawiązywane połączenia, wysyłane sms-y pod kątem specjalnych numerów za, które płacimy majątek. F-Secure Mobile w trybie pełna wersja pozwala także w razie potrzeby całkowicie zablokować telefon w trybie zdalnym. Program F-Secure Mobile nie jest za free, producent daje możliwość 7 dniowego przetestowania programu. Antywirus F-Secure Mobile w wersji po Polsku jeszcze nie jest osiągalny.

Aby skorzystać z aplikacji F-Secure Mobile kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Antywirusy znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Kompatybilne modele:

HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

::::: PORADNIK INSTALACJI F-Secure Mobile portable :::::

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Mobile Security 6.2 (5/6 pocket pc) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ