Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Mobile Security 5.1 (Pocket PC 5.0 & Windows Mobile 6 Professional) - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: F-Secure
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 972 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Professional
Liczba pobrań: 1563

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Mobile Security 5.1 (Pocket PC 5.0 & Windows Mobile 6 Professional) - Mobile

F-Secure Mobile Security dla Windows Mobile to propozycja zapewniająca wszechstronne zabezpieczenie i ochronę naszego urządzenia mobilnego przed szkodliwymi danymi pochodzącymi z Internetu czy innych źródeł. F-Secure Mobile Security na telefon kontroluje procesy zachodzące w systemie w czasie rzeczywistym oraz aktualizuje na bieżąco bazę wirusów poprzez połączenie internetowe. F-Secure Mobile Security na komorkę jest narzędziem całkowicie zautomatyzowanym, jak się okazuje program nie wymaga interwencji użytkownika do skutecznej ochrony. Dzieje się tak dlatego, że F-Secure Mobile Security w wersji PL skanuje wszystkie pliki podczas ich zapisywania, kopiowania, pobierania, odtwarzania itp. operacji na plikach. F-Secure Mobile Security 5.1 pozwala również na skanowanie kart pamięci, pamięci masowych i kiedy zostanie wykryty zarażony plik jest on niezwłocznie poddany kwarantannie aby nie spowodował infekcji innych danych. F-Secure Mobile Security jako darmowy niestety nie występuje, jednak producent umożliwia testowanie programu przez określony czas. F-Secure Mobile Security w wersji po Polsku pozwala także na automatyczne wykrywanie rodzajów połączeń z Internetem w celu aktualizacji oprogramowania lub bazy wirusów. Podsumowując F-Secure Mobile Security w wersji free niestety nie osiągalne oferuje kompleksowe zabezpieczenie systemu w połączeniu z niemal w pełni automatyczną obsługą procesów naprawczych i monitorujących. Aby skorzystać z F-Secure Mobile Security download kliknij pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI F-Secure Mobile Security 5.1 (Pocket PC 5.0 & Windows Mobile 6 Professional)

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Mobile Security 5.1 (Pocket PC 5.0 & Windows Mobile 6 Professional) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ