Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ESET Mobile Antivirus WM PL - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: ESET, LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 285 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 614

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ESET Mobile Antivirus WM PL - Mobile

              ESET dla Windows mobile to odmiana popularnego antywirusa na urządzenia przenośne.  ESET mobile przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemami WM 5.0 i nowszymi.

Program ESET mobile na telefon z pośród innych konkurentów na rynku odznacza się skutecznym wyszukiwaniem i zwalczaniem wirusów dzięki funkcji heurystycznej.  Po instalacji ESET mobile aktualizacji bazy wirusów dokonuje każdego dnia, jednak można to zmienić w ustawieniach. Co więcej pliki aktualizacyjne czyli bazy wirusów w programie ESET mobile są na full zoptymalizowane do wersji komórkowych tak aby nie zajmowały dużo miejsca. Narzędzie ESET mobile w wersji portable to nie tylko antywirus ale także skaner sieci w czasie rzeczywistym. Mając ESET mobile pliki do pobrania z Internetu zanim trafią na telefon są skanowane, to samo w przypadku połączenia bluetooth oraz wymiany kart pamięci.

Niestety trzeba liczyć się z tym, że program ESET mobile to nie pełna wersja udostępniona za darmo. Producent zdecydował się wypuścić wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z programu ESET mobile za free należy wykupić licencję. Dobra wiadomość! Programu ESET mobile można używać po Polsku.

ESET mobile pobierz już teraz!
Jeżeli chcesz wypróbować program ESET mobile użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Antywirusy znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Kompatybilne modele:

HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI:

Sposób połączenia:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.
Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ESET Mobile Antivirus WM PL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ