Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BullGuard Mobile Antivirus 2.0 (Pocket PC 2003/2005) - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 636

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BullGuard Mobile Antivirus 2.0 (Pocket PC 2003/2005) - Mobile

Narzędzie BullGuard Mobile Antivirus to kolejna praktyczna aplikacja w tej wersji zaprojektowana akurat dla systemów Windows Mobile, służąca do ochrony naszego urządzenia przenośnego. Program BullGuard Mobile Antivirus w języku PL jest nie wielki ale z pewnością zawiera wszystkie potrzebne funkcję niezbędne do osłony naszego systemu. Narzędzie przede wszystkim pozwala na skanowanie całego systemu począwszy od konkretnych plików poprzez pamięć urządzenia aż do karty pamięci, kontroluje uruchamiane aplikację oraz skanuje wiadomości multimedialne i pocztowe. Ponadto BullGuard Mobile Antivirus za free niestety jeszcze nie osiągalny potrafi automatycznie aktualizować swoją bazę wirusów. Wypróbuj koniecznie BullGuard Mobile Antivirus klikając download poniżej.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BullGuard Mobile Antivirus 2.0 (Pocket PC 2003/2005) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ