Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avira AntiVir Mobile for Windows Mobile Pocket PC 6.41 - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: Avira GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 435 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.1
Liczba pobrań: 2335

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Avira AntiVir Mobile for Windows Mobile Pocket PC 6.41 - Mobile

Avira AntiVir Mobile dla WM to stosunkowo nie wielka ale skuteczna aplikacja zabezpieczająca nasze urządzenie mobilne przed działaniem szkodliwego oprogramowania. Avira AntiVir Mobile jako program antywirusowy dla platform Windows Mobile jest aplikacją, która nie obciąża w znacznym stopniu pamięci urządzenia. W Avira AntiVir Mobile w wersji PL tutaj niestety nie dostępnym znajdziemy wszystko podstawowe opcje, czyli wybór trybów skanowania, aktualizacje bazy wirusów itp. Jak się okazuje producent umożliwił 30 dniowe testowanie programy zatem Avira AntiVir Mobile całkowicie free nie jest osiągalny.  Jeżeli chcesz skorzystać z Avira AntiVir Mobile download wystarczy, że klikniesz pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Avira AntiVir Mobile for Windows Mobile Pocket PC 6.41
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.


Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Antywirusy

 • F-Secure Mobile Security 6.2 (5/6 pocket pc)

  Popularny na komputery PC program Antywirusowy F-Secure Mobile teraz dostępny na Windows Mobile. F-Secure Mobile Antywirus na urządzenia mobilne to kompletne narzędzie zapewniające ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem.

 • Kaspersky Anti-Virus Mobile Pocket PC 6.0.52

  Kaspersky Anti-Virus Mobile jest wygodnym i skutecznym rozwiązaniem zapewniającym ochronę smartfonów przed szkodliwym oprogramowaniem.

 • Avira AntiVir Mobile for Symbian OS S80 6.41

  Skuteczny program antywirusowy dla urządzeń mobilnych.

 • Kaspersky Mobile Security 9.0.0.48 (WM) PL

  Kaspersky Mobile zaprojektowany na Windows Mobile to odpowiednik popularnego i znanego programy Antywirusowego, który jest używany na komputerach PC.

 • Anti-Virus Free 2.8.2

  AVG antivirus Pro to aplikacja antywirusowa znanej i cenionej firmy AVG na całym świecie, która została przeniesiona z platform PC na systemy Android. Program skutecznie chroni przed działaniem wirusów, aplikacji szpiegujących, smsowego SPAMU itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avira AntiVir Mobile for Windows Mobile Pocket PC 6.41 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ