Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Airscanner Mobile AntiVirus 3.0 - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: Airscanner
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 2430

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Airscanner Mobile AntiVirus 3.0 - Mobile

Praktyczne i rozbudowane narzędzie Airscanner Mobile AntiVirus zostało stworzone na systemy Windows Mobile w celu skutecznej ochrony naszych urządzeń  przenośnych  przed działaniem szkodliwego oprogramowania czającego się w Internecie. Airscanner Mobile AntiVirus zapewnia kompletną osłonę poprzez skanowanie plików,  przenoszenie zarażonych plików do kwarantanny oraz automatyczną aktualizację bazy wirusów. Narzędzie Airscanner Mobile AntiVirus w wersji PL niestety nie jest obecnie dostępne. W programie nie zabrakło również skanera w czasie rzeczywistym czy też funkcji zamykania podejrzanych procesów. Jest to zatem doskonałe narzędzie które warto wypróbować, należy jednak pamiętać, że Airscanner Mobile AntiVirus na licencji freeware nie występuje, producent udostępnia próbną wersję Trial. Aby skorzystać z Airscanner Mobile AntiVirus download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Antywirusy

 • exoVirusStop 1.0 S60v1

  exoVirusStop – jest programem antywirusowym opracowanym przez firmę exoSyphen.

 • SMobile VirusGuard Smartphone

  Smobile VirusGuard to skuteczny program antywirusowy zapewniający kompleksową ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem. Aplikacja działa na Smartfonach z Windows Mobile.

 • BullGuard Mobile Antivirus 2.0 (Pocket PC 2003/2005)

  BullGuard Mobile Antivirus to prosta aplikacja do ochrony naszych urządzeń przenośnych.

 • Kaspersky Mobile Security 8.0

  Kaspersky Mobile zaprojektowany na Windows Mobile to odpowiednik popularnego i znanego programy Antywirusowego, który jest używany na komputerach PC. Urządzenia mobilne stają się coraz popularniejsze, umożliwiają dostęp do Internetu oraz instalację wszelkich programów – wszystkie te źródła są potencjalnym zagrożeniem dla urządzenia dlatego Kaspersky Mobile na telefon pomaga się przed tym uchronić.

 • F-Secure Mobile Anti-VirusTM 4.6 (for S60 2nd Edition)

  F-Secure - to wielokrotnie nagradzanym programem antywirusowym przeznaczonym dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Airscanner Mobile AntiVirus 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ