Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

yanosik 2.8.1.0 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Neptis SA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Rozmiar: 6MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 1151

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis yanosik 2.8.1.0 - Mobile

Niezwykle uznana, darmowa przez rzeszę polskich kierowców aplikacja teraz także dla systemu Windows Phone! Yanosik to zarówno antyradar, jak i nawigacja online. Dzięki niej w znacznym stopniu ograniczysz ryzyko dostania mandatu, a to za sprawą aktualizowanej na bieżąco, ogólnopolskiej bazy danych o radarach stacjonarnych oraz mobilnych, gdzie znajdziemy ponad 1700 precyzyjnie zlokalizowanych fotoradarów oraz ponad 200 miejsc częstych kontroli.

Ponadto kierowca otrzyma ostrzeżenia o wypadkach i kontrolach nieoznakowanych. 

 

Wymagana wersja systemu: 
Windows Phone 8 
Windows Phone 7.5 
Windows Phone 7

Podobne Transport

  • Navi Expert

    Navi Expert - popularna nawigacja GPS teraz także w wersji dla Windows Phone. Program oferujesz szereg darmowych funkcji, które pomogą użytkownikowi bezpiecznie dotrzeć do celu.

  • jakdojade.pl

    Dzięki aplikacji jakdojade.pl już nigdy nie zginiesz w miejskiej dżungli! Doskonały program, który pomoże Ci dotrzeć z punku A do punktu B komunikacją miejską we wszystkich, największych miastach w Polsce.

  • Gdzie ja jestem?

    Gdzie ja Jestem? to aplikacja pomocna każdemu podróżnikowi. Podpowiada co ciekawego możemy zobaczyć w miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: yanosik 2.8.1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ