Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jakdojade.pl 1.2 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: CITY-NAV sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2013
Data modyfikacji: 25.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 139

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jakdojade.pl 1.2 - Mobile

jakdojade1Często podróżujesz komunikacją miejską? Odwiedziłeś nowe miasto i chcesz się dowiedzieć w jaki sposób najszybciej i najtaniej dotrzeć z punktu A do punktu B? Nic prostszego! Wystarczy pobrać darmową, niezwykle popularną i wysoko ocenianą aplikację Jak dojadę. Jest to oficjalny program popularnego portalu internetowego jakdojade.pl Aplikacja obsługuje następujące miasta:
- Białystok,
- Bydgoszcz,
- Katowice (GOP),
- Kraków,
- Łódź,
- Poznań,
- Radom,
- Szczecin,
- Toruń,
- Trójmiasto,
- Warszawa,
- Wrocław.

Jak dojadę w przejrzysty i szybki sposób pokaże trasę przejazdu oraz zaproponuje odpowiednie linie autobusowe czy tramwajowej. Nie zabraknie aktualnych rozkładów jazdy dla przedsiębiorstw PR, PKP, SKM, MZK, MPK czy ZTM.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Transport

  • Gdzie ja jestem?

    Gdzie ja Jestem? to aplikacja pomocna każdemu podróżnikowi. Podpowiada co ciekawego możemy zobaczyć w miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy.

  • Navi Expert

    Navi Expert - popularna nawigacja GPS teraz także w wersji dla Windows Phone. Program oferujesz szereg darmowych funkcji, które pomogą użytkownikowi bezpiecznie dotrzeć do celu.

  • yanosik

    Yanosik dla Windows Phone zmieni Twój smartfon w inteligentny antyradar. Dzieki aktualizowanej na bieżąco, ogromnej bazie danych już nigdy nie dostaniesz mandatu za przekroczenie prędkości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jakdojade.pl 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ