Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gdzie ja jestem? 1.3 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: mk79
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 71

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gdzie ja jestem? 1.3 - Mobile

gdzieja1Często zastanawiasz się, co ciekawego można zobaczyć w miejscu, gdzie akurat się znajdujesz? Na wakacjach, wycieczce szkolnej czy w pracy. Teraz, dzięki aplikacji Gdzie ja jestem? w bardzo prosty sposób sprawdzisz najważniejsze informacje dotyczące miejsca Twojego pobytu!

Program pokazuje wszystkie zdjęcia zrobione w okolicy na podstawie bieżącej lokalizacji użytkownika. Ponadto sam wyszuka też najciekawsze artykuły z serwisu Wikipedia dotyczące tego, co możesz zobaczyć w danej miejscowości lub dzielnicy. Ponadto za pomocą opcji "w pobliżu" aplikacja wyszuka dla nas wszystkie najbardziej interesujące miejsca oraz instytucje (bary, hotele, restauracje, miejsca rozrywki, itd) oraz wskaże do nich drogę.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Transport

  • Navi Expert

    Navi Expert - popularna nawigacja GPS teraz także w wersji dla Windows Phone. Program oferujesz szereg darmowych funkcji, które pomogą użytkownikowi bezpiecznie dotrzeć do celu.

  • yanosik

    Yanosik dla Windows Phone zmieni Twój smartfon w inteligentny antyradar. Dzieki aktualizowanej na bieżąco, ogromnej bazie danych już nigdy nie dostaniesz mandatu za przekroczenie prędkości.

  • jakdojade.pl

    Dzięki aplikacji jakdojade.pl już nigdy nie zginiesz w miejskiej dżungli! Doskonały program, który pomoże Ci dotrzeć z punku A do punktu B komunikacją miejską we wszystkich, największych miastach w Polsce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gdzie ja jestem? 1.3 - Mobile

dodał: ~Monika , 13.06.2015

Witam,zainstalowałam tą aplikację i dość często z niej korzystałam. Od pewnego czasu przestała działać.. Wychodzi mi komunikat,że aplikacja nie jest dostępna na mój telefon,lub nie jest obsługiwana w moim kraju. Zaktualizowałam oprogramowanie telefonu i dalej nic.. O co może chodzić?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ