Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Test Wzroku 1.0 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: WilsonDev
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 80

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Test Wzroku 1.0 - Mobile

test1Nasze oczy to jeden z najważniejszych organów. Warto o nie dbać i od czasu do czasu odwiedzić okulistę w celu ich przebadania. Niestety nie zawsze mamy czas na czekanie przed gabinetem.

Dla wszystkich zabieganych, którzy chcieliby w prosty i szybki sposób sprawdzić sprawność swojego wzroku powstała aplikacja o nazwie Test Wzroku. Oprogramowanie oferuje między innymi:
- test ostrości wzroku,
- tzw. test bichromatyczny,
- test na widzenie kolorów,
- test na astygmatyzm,
- szereg pytań dotyczących sprawności wzroku.

Twórcy przypominają jednak, że Test Wzroku nie jest w pełni miarodajnym badaniem i tylko wizyta u lekarza okulisty da nam 100% pewności dotyczącej sprawności wzroku. Niemniej jednak dzięki tej aplikacji możemy wstępnie ustalić przypuszczaną wadę.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Styl życia

  • Runners +

  • Gastronauci

    Szukasz dobrej restauracji? A może po prostu chcesz zjeść szybki lunch gdzieś w pobliżu? Odpowiedni lokal odszukasz dzieki darmowej aplikacji Gastronauci dla Windows Phone

  • Przepisy.pl

    Przepisy.pl to nowatorski sposób na urozmaicenie naszego menu. Masa przepisów, podpowiedzi i ciekawostek - zawsze pod ręką!

  • Facebook 4.2

    Mobilna aplikacja Facebook dla smartfonów z Windows Phone w znacznym stopniu ułatwi użytkownikom komunikację ze znajomymi wszędzie tak, gdzie akurat się znajdują!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Test Wzroku 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Styl życia