Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gastronauci 1.0.0.0 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: STOLICZKU.PL
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 39

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gastronauci 1.0.0.0 - Mobile

Gastronauci.pl to jeden z najpopularniejszych w naszym kraju serwisów internetowych, który poinformuje nas gdzie możemy dobrze zjeść i wskaże najbliższą polecaną restaurację. Już teraz dla wszystkich posaidaczy smartfonów z systemem Windows Phone dostępna jest w pełni darmowa aplikacja Gastronauci.

Dzieki niej możesz skorzystać ze wszystkich funkcji serwisu, a ponadto zarezerwujesz stolik, stworzysz listę ulubionych lokali lub tych, które chciałbyś odwiedzić w najbliższym czasie. Polecamy prawdziwym smakoszom! 

Wymagana wersja systemu: 
Windows Phone 8 
Windows Phone 7.5

Podobne Styl życia

  • Przepisy.pl

    Przepisy.pl to nowatorski sposób na urozmaicenie naszego menu. Masa przepisów, podpowiedzi i ciekawostek - zawsze pod ręką!

  • Runners +

  • Test Wzroku

    Test Wzroku to darmowa aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, która pomoże określić nam stan naszego wzroku.

  • Facebook 4.2

    Mobilna aplikacja Facebook dla smartfonów z Windows Phone w znacznym stopniu ułatwi użytkownikom komunikację ze znajomymi wszędzie tak, gdzie akurat się znajdują!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gastronauci 1.0.0.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Styl życia