Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Facebook 4.2 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Facebook 4.2 - Mobile

Facebook to niezwykle popularny serwis społecznościowy. Pozwala być w kontakcie ze znajomymi i dzielić się z nimi informacjami. Nie zawsze jednak mamy do dyspozycji komputer.

Tutaj, być na bieżąco z tym, co dzieje się na łamach serwisu, z pomocą przychodzi mobilna aplikacja Facebook dla Windows Phone. Dzięki niej będziesz mieć dostęp do swojego ulubionego serwisu praktycznie wszędzie. Facebook dla Windows Phone umożliwia między innymi sprawdzanie i publikowanie statusów, rozmowy ze znajomymi na czacie, publikowanie i komentowanie zdjęć, meldowanie się w różnych lokalizacjach.

W najnowszej wersji programiści poprawili płynność działania aplikacji i dodali wsparcie dla większej ilości rozdzielczości ekranowych.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Styl życia

  • Przepisy.pl

    Przepisy.pl to nowatorski sposób na urozmaicenie naszego menu. Masa przepisów, podpowiedzi i ciekawostek - zawsze pod ręką!

  • Gastronauci

    Szukasz dobrej restauracji? A może po prostu chcesz zjeść szybki lunch gdzieś w pobliżu? Odpowiedni lokal odszukasz dzieki darmowej aplikacji Gastronauci dla Windows Phone

  • Test Wzroku

    Test Wzroku to darmowa aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, która pomoże określić nam stan naszego wzroku.

  • Runners +


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Facebook 4.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Styl życia