Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO Metronome 1.0 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 611 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 1446

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO Metronome 1.0 - Mobile

Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny. Polecamy wypróbowanie tej małej i praktycznej aplikacji. W programie VITO Metronome dla mobile znajdziemy różnego rodzaju opcje tempa m.in. Largo, Larghetto, Adagio, Andante, Andantino, Moderato, Allegretto, Allegro, Vivace, Presto i Prestissimo oraz takty (2/4, 3/4, 4/4, 5/8, 3+2, 6/8, 7/8). Istnieje oczywiście możliwość przełączania się pomiędzy tempami a taktami. Licencja VITO Metronome to nie freeware, producent umożliwia czasowe przetestowanie aplikacji. Aby skorzystać z VITO Metronome download należy kliknąć przycisk pobierz poniżej.

Podobne Rozrywka

 • Lekko Stronniczy

  Lekko Stronniczy dla Windows Phone to aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na chwile oderwać się od szarej rzeczywistości i spojrzeć na świat oczami Karola i Włodka. Program oferuje kilka przydatnych funkcji związanych z wyszukiwaniem ulubionych odcinków, tworzeniem playlist i dzieleniem się nimi z przyjaciółki za pośrednictwem portali społecznościowych.

 • Kawał

  Kawał to zabawna i prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której poznasz setki najzabawniejszych dowcipów i kawałów.

 • Tumblr

  Tumblr to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji służących do prowadzenia mini-bloga. Pozwala na publikowanie zdjęć, wideo, cytatów i czatowanie z innymi użytkownikami. Już teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • Ringtones Pro 1.0.3.

  Ringtones Pro to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja dla użytkowników Windows Phone, dzięki której w prosty sposób pobierzemy dowolny dzwonek na telefon.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO Metronome 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozrywka