Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tumblr - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Tumblr
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 267

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tumblr - Mobile

tumblr_1Masz coś do powiedzenie? A może chcesz się pochwalić zrobionym zdjęciem lub znalezionym w sieci cytatem? Nic prostszego! Wystarczy zainstalować aplikację o nazwie Tumblr.

Już teraz Tumblr. dostępny jest dla urządzeń mobilnych z systemem Windows Phone. Dzięki tej aplikacji poza prowadzeniem swego rodzaju "mini bloga" możecie śledzić także wpisy innych użytkowników. Teraz nie jest do tego potrzebny komputer - możesz wrzucać posty gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon z systemem Windows Phone.

Mobilny Tumbler. pozwala między innymi na:
- wyszukiwanie i śledzenie rzeczy, które nas interesują,
- dzielenie się zdjęciami, gifami, materiałami wideo, notkami, linkami, cytatami, itd,
- czatowanie między użytkownikami,
- przełączanie się pomiędzy tablicą a wyszukiwarką poprzez jeden ruch palcem,
- wyświetlanie ostatnio dodanych zdjęć jako wygaszacz ekranu naszego smartfona.

Warto dodać, że aplikacja Tumblr. jest całkowicie darmowa.

Podobne Rozrywka

 • Kawał

  Kawał to zabawna i prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której poznasz setki najzabawniejszych dowcipów i kawałów.

 • Lekko Stronniczy

  Lekko Stronniczy dla Windows Phone to aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na chwile oderwać się od szarej rzeczywistości i spojrzeć na świat oczami Karola i Włodka. Program oferuje kilka przydatnych funkcji związanych z wyszukiwaniem ulubionych odcinków, tworzeniem playlist i dzieleniem się nimi z przyjaciółki za pośrednictwem portali społecznościowych.

 • Ringtones Pro 1.0.3.

  Ringtones Pro to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja dla użytkowników Windows Phone, dzięki której w prosty sposób pobierzemy dowolny dzwonek na telefon.

 • VITO Metronome 1.0

  Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tumblr - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozrywka