Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ringtones Pro 1.0.3. - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Idea Creator Corp
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2014
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows Mobile Windows Phone 7
Liczba pobrań: 62

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ringtones Pro 1.0.3. - Mobile

Ringtones Pro to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja dla użytkowników Windows Phone, dzięki której w prosty sposób pobierzemy dowolny dzwonek na telefon. Zarówno aplikacja, jak również dostępne materiały można pobrać całkowicie za darmo. W bazie znajduje się setki dzwonków w wysokiej jakości, zaś dzięki praktycznej wyszukiwarce odnalezienie ulubionych motywów muzycznych zajmuje raptem kilka sekund. Dzwonki podzielone są tematycznie na kilka kategorii: m.in. gatunek muzyczny (blues, muzyka klasyczna lub alternatywna, hip hop, rock itd.), wykonawcy, albumy, najnowsze, najwyżej oceniane czy najczęściej pobierane.

Utwory pobierane za pośrednictwem aplikacji Ringtones Pro są domyślnie zapisywane w zakładce 'custom' w ustawieniach 'ringtones+sounds'. Po wyborze pobranego utworu możemy go odtworzyć, zatrzymać lub zapisać. Dodatkowe funkcje umożliwiają polubienie dzwonków oraz dostęp do opcji Hot Ringtones (aktualnie najpopularniejsze dzwonki).

Podobne Rozrywka

 • Lekko Stronniczy

  Lekko Stronniczy dla Windows Phone to aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na chwile oderwać się od szarej rzeczywistości i spojrzeć na świat oczami Karola i Włodka. Program oferuje kilka przydatnych funkcji związanych z wyszukiwaniem ulubionych odcinków, tworzeniem playlist i dzieleniem się nimi z przyjaciółki za pośrednictwem portali społecznościowych.

 • Kawał

  Kawał to zabawna i prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której poznasz setki najzabawniejszych dowcipów i kawałów.

 • Tumblr

  Tumblr to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji służących do prowadzenia mini-bloga. Pozwala na publikowanie zdjęć, wideo, cytatów i czatowanie z innymi użytkownikami. Już teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • VITO Metronome 1.0

  Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ringtones Pro 1.0.3. - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozrywka