Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lekko Stronniczy 1.2.0.0 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Kacper Branicki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 58

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lekko Stronniczy 1.2.0.0 - Mobile

Jeżeli jesteście fanami jednego z najbardziej popularnych polskich vlogów – Lekko Stronniczy to mamy coś właśnie dla Was! Dzięki dedykowanej, darmowej aplikacji już teraz możecie obejrzeć najnowszy odcinek z Karolem i Włodkiem w roli głównej bez konieczności odpalania przeglądarki w celu znalezienia odpowiedniego kanału na YT.

Co więcej, aplikacja pozwala na stworzenie własnej listy ulubionych odcinków oraz dziele się nimi ze znajomymi za pośrednictwem e-maila, Facebooka, Twittera i Windows Live. 

 

Wymagana wersja systemu: 
Windows Phone 8 
Windows Phone 7.5

Podobne Rozrywka

 • Kawał

  Kawał to zabawna i prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której poznasz setki najzabawniejszych dowcipów i kawałów.

 • VITO Metronome 1.0

  Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.

 • Ringtones Pro 1.0.3.

  Ringtones Pro to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja dla użytkowników Windows Phone, dzięki której w prosty sposób pobierzemy dowolny dzwonek na telefon.

 • Tumblr

  Tumblr to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji służących do prowadzenia mini-bloga. Pozwala na publikowanie zdjęć, wideo, cytatów i czatowanie z innymi użytkownikami. Już teraz dostepna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lekko Stronniczy 1.2.0.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozrywka