Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kawał 1.0 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: PhoneLum
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kawał 1.0 - Mobile

kawal1Kawał to niezwykle prosta w obsłudze i posiadające przejrzyste menu aplikacja, która zawiera zbiór najzabawniejszych dowcipów oraz kawałów. Łącznie do dyspozycji użytkownika jest kilkanaście różnych kategorii, wśród których znajdziemy:
- Alkohol,
- Teściowa,
- Blondynki,
- Jaś.

Ponadto aplikacja oferuje szereg dodatkowych opcji. Są to na przykład Losowanie Kawału, zapisywanie ulubionych tekstów oraz możliwość odsłuchania masy śmiesznych dźwięków. Jeśli chcesz poprawić sobie humor lub zabłysnąć w towarzystwie opowiadając zabawny dowcip to ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Rozrywka

 • Lekko Stronniczy

  Lekko Stronniczy dla Windows Phone to aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na chwile oderwać się od szarej rzeczywistości i spojrzeć na świat oczami Karola i Włodka. Program oferuje kilka przydatnych funkcji związanych z wyszukiwaniem ulubionych odcinków, tworzeniem playlist i dzieleniem się nimi z przyjaciółki za pośrednictwem portali społecznościowych.

 • Tumblr

  Tumblr to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji służących do prowadzenia mini-bloga. Pozwala na publikowanie zdjęć, wideo, cytatów i czatowanie z innymi użytkownikami. Już teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • VITO Metronome 1.0

  Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.

 • Ringtones Pro 1.0.3.

  Ringtones Pro to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja dla użytkowników Windows Phone, dzięki której w prosty sposób pobierzemy dowolny dzwonek na telefon.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kawał 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozrywka