Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scanner 1.2 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Dadny Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Scanner 1.2 - Mobile

scanner1Kody QR są obecnie wszędzie! Na billboardach, w gazetach, w dokumentach, czy na niemal wszystkich produktach, które dostaniemy w sklepie. Każdy z nich coś oznacza.

Teraz, by w niezwykle prosty i szybki sposób odkryć tajemnicę każdego kodu QR wystarczy aplikacja o nazwie Scanner zainstalowana w smartfonie z systemem operacyjnym Windows Phone. Scanner bez problemu poradzi sobie z kodami kreskowymi i QR. Po jego uruchomieniu wystarczy wycelować aparat fotograficzny smartfonu w interesujący nas kod i na ekranie pojawi się to, co zostało w nim zakodowane. Najczęściej są to adresy stron internetowych, wizytówki, adresy e-mail, numery telefonów lub po prostu szereg liczb.

Aplikacja Scanner umożliwia skanowanie kodów typu:
- Contact Information (dodawanie do książki adresowej)
- Email Address (wysyłanie wiadomości email)
- Geo Location (wysyłanie lokalizacji)
- Phone Number (telefonowanie)
- SMS (wysyłanie SMS)
- URL (odwiedzanie adresów URL).

Wymagania systemowe:
Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

Podobne Narzędzia

 • 7Seg Stoper

  7Seg Stoper to prosta w obsłudze i przede wszystkim darmowa aplikacja dla smartfonów z systemem Windows Phone, która zmieni Twoje urządzenie mobilne w profesjonalny stoper!

 • Paint

  Paint - prosta w obsłudze aplikacja graficzna dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

 • Photo Studio

  Photo Studio to prosty w uzyciu program graficzny do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych z systemem Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kafelki Łączności

  Kafelki Łączności to niezwykle przydatny widżet dla smartfonów z systemem Windows Phone. Teraz najważniejsze funkcje dotyczące łączności będziesz mieć zawsze na wierzchu!

 • Flashlight XT

  Flashlight XT to przydatna w wielu sytuacjach aplikacja typu latarka dla Windows Phone. Pobierz za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scanner 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ