Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paint 2.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Starle
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 1454

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paint 2.3 - Mobile

paintwp1Paint w wersji komputerowej to jeden z najpopularniejszych edytorów graficznych na świecie. Jego główne zalety to proste w obsłudze menu, dostęp do podstawowych funkcji graficznych i szybka praca. Jeśli posiadacie smartfon z systemem operacyjnym Windows Phone to już teraz możecie pobrać mobilną wersją Paint'a.

Nie jest to jednak oficjalne wydawnictwo Microsoftu, a zrobiona na jego wzór aplikacja firmy Starle. Dzięki niej możemy miedzy innymi edytować istniejące już zdjęcia i grafiki lub narysować/malować coś zupełnie od podstaw. Obsługa aplikacja jest dziecinnie prosta (brak skomplikowanych warstw, czy rozbudowanego menu). Dzięki temu poradzą z nią sobie nawet najmłodsi użytkownicy. W najnowszej wersji poprawiono ładowanie zdjęć oraz dodano nowe wersje językowe.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7, Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Narzędzia

 • Photo Studio

  Photo Studio to prosty w uzyciu program graficzny do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych z systemem Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Easy Recorder

  Easy Recorder to prosta w obsłudze aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, dzięki której zmienisz swoje urządzenie w profesjonalny dyktafon!

 • 7Seg Stoper

  7Seg Stoper to prosta w obsłudze i przede wszystkim darmowa aplikacja dla smartfonów z systemem Windows Phone, która zmieni Twoje urządzenie mobilne w profesjonalny stoper!

 • Scanner

  Scanner to prosta w użyciu aplikacja, dzięki której odczytasz zakodowane informacje zawarte w kodach QR oraz kreskowych.

 • Flashlight XT

  Flashlight XT to przydatna w wielu sytuacjach aplikacja typu latarka dla Windows Phone. Pobierz za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paint 2.3 - Mobile

dodał: ~kleks , 25.11.2015

zajebista

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ