Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kafelki Łączności 1.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Łukasz Rejman
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 78

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kafelki Łączności 1.3 - Mobile

kafelkilacznosci1Kafelki Łączności to niezwykle przydatny widżet dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone. Użytkownik do dyspozycji dostaje łącznie sześć kafelków, które dają szybki i bezpośredni dostęp do najważniejszych ustawień łączności.

Należą do nich:
- tryb samolotowy,
- Wi-Fi,
- Bluetooth,
- sieć komórkowa,
- lokalizacja,
- mapy (dla telefonów Nokia).

Warto wiedzieć, że każdy z wymienionych kafelków w łatwy sposób można przypiąć do ekranu startowego. Aplikacja ponadto korzysta z oficjalnych ikon, które zaprojektowane zostały przez Microsoft. Kafelki Łączności dostępne są w 19 językach w tym także w języku polskim. W najnowszej wersji 1.3 dodano także kafelek mapy oraz usunięto niepotrzebne wymagania.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Narzędzia

 • Scanner

  Scanner to prosta w użyciu aplikacja, dzięki której odczytasz zakodowane informacje zawarte w kodach QR oraz kreskowych.

 • Paint

  Paint - prosta w obsłudze aplikacja graficzna dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

 • Easy Recorder

  Easy Recorder to prosta w obsłudze aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, dzięki której zmienisz swoje urządzenie w profesjonalny dyktafon!

 • Flashlight XT

  Flashlight XT to przydatna w wielu sytuacjach aplikacja typu latarka dla Windows Phone. Pobierz za darmo!

 • Photo Studio

  Photo Studio to prosty w uzyciu program graficzny do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych z systemem Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kafelki Łączności 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ