Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flashlight XT 3.0.0.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Elton Saul
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 369

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flashlight XT 3.0.0.0 - Mobile

Popularna latarka to niezwykle proste, ale jakże przydatne narzędzie. Dzięki Flashlight XT w łatwy sposób zmienisz w nią swój ulubiony telefon z systemem Windows Phone. Prosta w obsłudza, darmowa i bardzo dobrze oceniana aplikacja to jedna z obowiązkowych pozycji w menu.

Co więcej nie pobiera ona danych on-line z Twojego urządzenia, co często zdarza się w przypadku podobnych, konkurencyjnych aplikacji. 

 

Wymagana wersja systemu: 
Windows Phone 8 
Windows Phone 7.5 

Podobne Narzędzia

 • Scanner

  Scanner to prosta w użyciu aplikacja, dzięki której odczytasz zakodowane informacje zawarte w kodach QR oraz kreskowych.

 • Easy Recorder

  Easy Recorder to prosta w obsłudze aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, dzięki której zmienisz swoje urządzenie w profesjonalny dyktafon!

 • Photo Studio

  Photo Studio to prosty w uzyciu program graficzny do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych z systemem Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kafelki Łączności

  Kafelki Łączności to niezwykle przydatny widżet dla smartfonów z systemem Windows Phone. Teraz najważniejsze funkcje dotyczące łączności będziesz mieć zawsze na wierzchu!

 • 7Seg Stoper

  7Seg Stoper to prosta w obsłudze i przede wszystkim darmowa aplikacja dla smartfonów z systemem Windows Phone, która zmieni Twoje urządzenie mobilne w profesjonalny stoper!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flashlight XT 3.0.0.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ